Slide
Anketimize katılmak için tıklayın veya tarayın.
"Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden,rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal ATATÜRK

Halk Ekmek ile ilgili kamuoyuna yansıyan iftira ve aldatıcı haberler hakkında BASIN AÇIKLAMASI

Halk Ekmek ile ilgili kamuoyuna yansıyan iftira ve aldatıcı haberler hakkında BASIN AÇIKLAMASI

 BASIN AÇIKLAMASI

09.12.2021

Kurumumuz hakkında havuz medyası, bir grup trol ve o trol grubunu yöneten bir müfteri tarafından öne sürülen iddialar hakkında;

1. Halk Ekmek, son dönemde yasanan ekonomik sorunların ardından günlük üretimini 1 milyon adet ekmeğe kadar çıkarmıştır.

2. Böyle büyük bir kapasitede üretimin olduğu her tesiste, satışa sunulamayan ürünlerin olması gayet normaldir.

3. Bahsedilen görüntülerdeki ekmekler üretim hatası yaşanan ve fire alanında biriktirilen ürünlerdir. Bu ürünler, ABB Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı Veterinerlik Şube Müdürlüğü ve yem fabrikaları tarafından satın alınmaktadır. Halk Ekmek bu ürünleri yem fabrikaları ile hayvan barınaklarına göndermektedir. Bu ekmekler kesinlikle satışa sunulmamaktadır. SÜREÇ ANKARA’DAKİ VE TÜRKİYE’DEKİ BİRÇOK HALK EKMEK FABRİKASINDA YILLARDIR BU ŞEKİLDE İLERLEMEKTEDİR.

Yıllardır uygulanan bu prosedür hakkında iftira dolu paylaşımları yapan müfteriler hakkında kurumumuz suç duyurusunda bulunacaktır. Halkın ucuz ve sağlıklı ekmek yemesinden rahatsız olan bu kesimler hukuk önünde hesap verecektir.

Halk Ekmek olarak halkımızla ucuz ve sağlıklı ekmeği buluşturmaya devam edeceğiz