Bizden

Haberler

MARKA MUTFAĞI HALK EKMEKTE

Geçtiğimiz günlerde Genel Müdürümüz Ahmet Sarıduman’ı Adnan Ötüken İl Halk Kütüphanesinde ağırlayan “Marka Mutfağı” adlı öğrenci grubu, fabrikamızı ziyaret ettiler.

Ankara’daki farklı üniversite öğrencilerinden oluşan grup, yaz atölye çalışmaları kapsamında fabrikamızı da ziyaret ettiler.

Markalar için gönüllülük esasıyla pazarlama odaklı fikir ve kampanya geliştiren grup üyeleri, sektörde çalışan kişilerden farklı olarak markaları tamamen dışarıdan bir göz ile, klişelerden uzak bir yaklaşım geliştirerek değerlendirmeyi ve karşılaşılan sorunlara yönelik çözüm kampanyaları üretmeyi hedefliyor.

Fabrikamızın un deposundan, bakım onarım atölyesine, laboratuvarından Ar-ge binasına, üretim alanından sevkiyat alanına kadar her yeri gezip dolaşan Marka Mutfağı üyeleri, ekmeğin üretiliş aşamalarını yerinde görüp inceleme olanağı buldu. Fabrika satış yerinde Halk Ekmek ürünlerini de tadan öğrenciler, bu fırsatı kendilerine sunan başta Genel Müdürümüz Ahmet Sarıduman’a ve tüm Halk Ekmek çalışanlarına teşekkür ettiler.

Genç ve öğrenci gözüyle Halk Ekmek Fabrikası hakkında raporlar sunan grup üyeleri, Genel Müdürümüz Ahmet Sarıduman tarafından kabul edilerek raporlar değerlendirildi. Sunulan raporları dikkatle dinleyen Genel Müdürümüz, gençlerin fikirlerini önemsediklerini ve gereğini yapacaklarını söyledi.

Top