Bizden

Haberler

GENEL MÜDÜRÜMÜZ GENÇLERLE BULUŞTU

Ankara Halk Ekmek Fabrikası markalaşma yolunda büyük adımlar atıyor. Ankara’nın en çok tercih edilen markaları arasında yer alan Halk Ekmek, üniversite gençliği ile buluştu.

Farklı üniversitelerin farklı bölümlerinde okuyan öğrencilerden oluşan “Marka Mutfağı” adlı bir grup, Genel Müdürümüz Ahmet Sarıduman, Genel Müdür Yardımcımız Volkan Yüksel ve Genel Müdür Danışmanı Murat Şanlı’nın katıldığı bir söyleşide bir araya geldiler.

Ankara Halk Ekmek Fabrikası’nın her yönüyle irdelendiği söyleşide, öğrenciler şirketin işleyişi ile ilgili birçok konuda fikirlerini ve projelerini aktardılar.

Kurdukları yapı ile ilgili bilgi veren Öğretim Görevlisi Ömer Karapınar; “Marka Mutfağı, Kona Medya bünyesinde, Ankarada'ki Farklı Üniversite Öğrencilerinin ve yeni mezunlarının yer aldığı, Markalar için gönüllülük esasıyla pazarlama odaklı fikir ve kampanya geliştiren ve 25 kişiden oluşan bir yapıdır. Öğrenci ve yeni mezunlardan oluşan yapı, sektörde çalışan kişilerden farklı olarak markaları tamamen dışarıdan bir göz ile, klişelerden uzak bir yaklaşım geliştirerek değerlendirmeyi ve karşılaşılan sorunlara yönelik çözüm kampanyaları üretmeyi hedefler. Bugün burada Ankara’nın büyük markalarından Halk Ekmek Fabrikası üzerinde çalışıyoruz. Bizlere bu fırsatı veren, fikirlerimize değer veren Genel Müdür Ahmet Sarıduman’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Ankara Adnan Ötüken İl Halk Kütüphanesinde yapılan söyleşide öğrencilere Halk Ekmek Fabrikasının ürettiği ürünler ikram edildi. Halk Ekmek ürünlerini tadan öğrenciler, ürünlere tam not verdi.

Yapılan değerlendirmeleri dikkatle dinleyen ve notlar alan Genel Müdürümüz Ahmet Sarıduman, Halk Ekmek Fabrikasında kurumsallaşma sürecinin hızla devam ettiğini, farklı alanlarda köklü değişiklikler yaparak bu sürece katkı sağladıklarını söyledi. Marka Mutfağı grubunun fikirlerini çok beğendiğini söyleyen Sarıduman, bunlardan bazılarını hayata geçireceklerini ifade etti.

 

Top