Bizden

Haberler

HALKEKMEKTENRAMAZAN BOYU İKRAMLAR

 

Ankara Halk Ekmek Fabrikası bu yıl yepyeni bir uygulama başlattı. Ramazan ayının ilk gününden itibaren Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yer alan Millet Camisinin bahçesinde kurulan stantlarla teravih namazı sonrası cami cemaatine çeşitli ikramlarda bulunuluyor.

Her gün iki farklı ürünün ikram edildiği camide, cemaat, namaz çıkışında Halk Ekmek stantlarına akın ediyor. Yalnızca Halk Ekmek stantlarının kurulmasına ve ürün dağıtımına izin verilen camide üç farklı noktaya kurulan stantlarla camiden çıkan tüm cemaatin ürünlere ulaşması sağlanıyor. Uygulamadan bir hayli memnun olan vatandaşlar, cami girişinde “bu gün ne dağıtılıyor” diye sormadan edemiyor. Uygulama ile ilgili bilgi veren Genel Müdürümüz Ahmet Sarıduman, Millet Camisinde başlatılan bu uygulamanın, Ankara’nın farklı ilçelerindeki camilerde de yapılacağını, bu sayede hem ürünlerimizin tanıtımının etkili olarak yapıldığını hem de vatandaşlarımıza küçük bir ikramda bulunmanın sevincini yaşadıklarını söyledi.

Halk Ekmek stantlarına yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, bu hizmeti sunan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Mustafa Tuna olmak üzere, Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ahmet Sarıduman ve tüm yetkililere hayır dualarında bulunup, teşekkür ettiler.

 

Top