Bizden

Haberler

EKMEK SATIŞ BÜFELERİMİZ

EKMEK SATIŞ BÜFELERİMİZ YENİ SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ

Ankara Halk Ekmek Fabrikasına ait ekmek satış büfelerinden farklı sebeplerle kapalı olanlar, yapılan kura çekilişi ile yeni sahiplerine teslim edildi.

Büfe işletmek için fabrikamıza dilekçe ile başvuru yapan vatandaşlarımız, Genel Müdürümüz sayın Ahmet Sarıduman’ın da katıldığı kura çekiliş programında kura çekerek ekmek büfesi işletmek için şanslarını denediler. Yapılan kura çekilişinde Ankara’nın farklı ilçelerinde yer alan 13 ekmek büfesi yeni sahiplerine teslim edildi. Listede yer alan boş büfeler tek tek okunarak bu büfelere talipli olanların isimleri yazılarak bir fanusun içine atıldı. Her büfe için ayrı ayrı çekiliş yapılarak tüm katılımcıların memnun kaldığı bir çekiliş gerçekleştirildi.

Çekiliş esnasında hayli heyecanlı oldukları gözlenen başvuru sahipleri, çekilişten sonra oldukça mutlu oldular. Bu uygulamanın çok yerinde olduğunu ifade eden vatandaşlar, yeni bir ekmek kapısı elde etmenin sevincini yaşadılar. Konu ile ilgili bilgi veren Genel Müdürümüz Ahmet Sarıduman; göreve geldikleri günden bu yana bu uygulamayı başlattıklarını ve devam ettireceklerini,  Ankara’da boş ve işletilmeyen ekmek büfesi bırakılmayacağını söyledi.

 

Top