Bizden

Haberler

HACETTEPE ÜNİV.ÖĞRENCİLERİNDEN HALK EKMEK FABRİKASINA ANLAMLI ÖDÜL

Hacettepe Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı öncülüğünde öğrenci gruplarının desteği ile düzenlenen Kristal Geyik Ödül töreninde Mühendislik kategorisi Gıda Sanayi alanında, Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla Ankara Halk Ekmek Fabrikası ödüle layık görüldü.

Kültür-sanat, Mühendislik, Yönetim-Finans ve Bilim kategorilerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının ödüllendirildiği programda, Ankara Halk Ekmek Fabrikası, Mühendislik kategorisi, gıda sanayi alanında en iyi firma seçildi. Hacettepe üniversitesinde öğrenci ve öğrenci gruplarınca yapılan oylama sonucunda, Gıda Sanayi alanında Halk Ekmek Fabrikası ürettiği ürünler, üniversite-sanayi işbirliğine verdiği önem ve ürettiği ürünlerle insan sağlığının devamlılığına sunduğu katkılardan dolayı ödüllendirildi.

Ödül törenine katılan ve Hacettepe Üniversitesi öğrencileri ile sohbet eden genel müdürümüz Ahmet Sarıduman, Hacettepe üniversitesi ile ortaklaşa yapılan projelerden bahsetti. Programda yaptığı konuşmada, üniversite-sanayi işbirliğini çok önemsediklerini, Halk Ekmek Fabrikasının markalaşma yolunda en büyük desteği üniversitelerden aldığını ifade etti.

Top